تبلیغات

CF شرکت مشاوره مدیریت عملیاتی https://www.cf-company.com/

CF شرکت مشاوره مدیریت عملیاتی با ارایه خدمات در کلاس جهانی و متناسب با فرهنگ و هزینه شرکت های ایرانی است. هدف ما در CF این است که به شما کمک کنیم تا فرصت های جدید رشد در دنیای کسب و کار را کشف کنید و پا به پای شما تغییرات ساختارمند و منطبق با سازمان شما را عملیاتی کنیم ما برای شما نتایج قابل اندازه گیری و پایدار ایجاد می کنیم و افق های جدیدی را به رویتان می گشاییم. بلوار نلسون ماندلا – خیابان کاج آبادی – پلاک 71 (مسیریابی)

تلفن و نمابر : 26293686 – 021
تلفن همراه مشاور : 09122489263

آرادمانی

شرکت مشاوره مدیریت آتی نگرhttps://aatinegar.com/ موضوع فعالیت شرکت مشاوره مدیریت آتی نگر، ارائه خدمات مشاوره مدیریت به سازمان های دولتی و خصوصی است.خیابان دستگردی(ظفر)- قبل از خیابان دکتر مصدق(نفت) شمالی – کوچه وحدتی- پلاک ۲- ساختمان شماره ۱۴۱ -طبقه سوم- واحد ۹

آرادمانی

شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا https://www.danakm.com/ ما در گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در استقرار راهکارهای مدیریت دانش، در نقش‌های طراح، مشاور، مربی، تسهیلگر، مجری و آموزش‌دهنده در کنار راهبران مدیریت دانش سازمان قرار می‌گیریم و همراه با سازمان, تمام تلاش خود را در راستای جامه عمل پوشاندن به رسالتمان که همان «ارزش آفرینی از دانش» برای سازمان است، انجام می دهیم.

تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، پلاک ۴۰، طبقه سوم

021-88195193 /021-88190953

 

شرکت نجات آموزش و مشاوره کسب و کار https://www.nejatco.com/ شرکت نجات یک مجموعه مشاوره‌ و آموزش در حوزه کسب و کار با سابقه بالا و در سطح بین‌المللی است که تحت هدایت منتور استراتژیک آقای پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی، ایجاد شده است. سایر اعضای کلیدی تیم شامل دکتر یاسمین رازقی، دکتر بهنام براتی و مهندس سینا کرمی هستند. تیم نجات هم به شرکتهای بزرگ و هم به شرکت‌های کوچک و متوسط، خدمات مشاوره کسب و کار ارائه می‌دهد. خدمات مشاوره کسب و کار بصورت کلی شامل ترسیم جایگاه مطلوب برای سازمان، واحدها و سرمایه انسانی است که سپس به تحلیل شیوه حرکت از شرایط فعلی به آن جایگاه می‌پردازد.

آرادمانی